Radno vreme škole (2)

 

 

Biblioteka   7:30 – 14:30 časova
     
Sekretar
  7:00 – 14:00 časova
    izdavanje potvrda: 12:00 - 13:00 časova
    pauze: 9:00-9:15 i 11:00 - 11:15 časova
     
Administracija   7:00 – 14:00 časova
    izdavanje potvrda: 12:00 - 13:00 časova
    pauze: 9:00-9:15 i 11:00 - 11:15 časova
     
Računovodstvo   7:00 – 14:00 časova
    izdavanje potvrda: 12:00 - 13:00 časova
    pauze: 9:00-9:15 i 11:00 - 11:15 časova
     
Produženi boravak   pre podne od:    6:30 - 13:30 
    posle podne od:  6:30- 7:45  i  10:30 - 16:00
     
Stomatološka ordinacija   ponedeljak, utorak, sreda, petak
    6:30 - 13:30 (rad sa pacijentima 7:00 - 12:00)
    pauza: 9:30 - 10:00

 

 

Smene od  1. do 4. i  5. do 8. se menjaju nedeljno sa sledećim rasporedom zvonjenja

 

RAZREDNA NASTAVA (I-IV)

          

Pre podne

 Čas

Posle podne

8:00  -  8:45

1.čas

13:30 - 14:15

8:50  -  9:35

2.čas

14:20 - 15:05

9:50  -  10:35

3.čas

15:20 - 16:05

10:50 - 11:35

4.čas

16:20 - 17:05

11:40 - 12:25

5.čas

17:10 - 17:55

 

PREDMETNA NASTAVA (V-VIII)

 

Pre podne

 Čas

Posle podne

8:00  -  8:45

1.čas

13:00 - 13:45

8:50  -  9:35

2.čas

13:50 - 14:35

9:50  -  10:35

3.čas

14:50 - 15:35

10:40 - 11:25

4.čas

15:40 - 16:25

11:30 - 12:20

5.čas

16:35 - 17:20

12:25 - 13:10

6. čas

17:25 - 18:10

album2

 

gfghgh

Takmičenja 2012/2013. (2)

 I ove godine naši učenici učestvuju na brojnim takmičenjima. U nastavku možete videti dosadašnje ostvarene rezultate...

Opširnije: Takmičenja 2012/2013. (2)

Takmičenje učenika 2014-15. (2)

 

Uspehe naših učenika u školskoj 2014 / 2015. godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

 FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       
Dunja Stojanov 8-2   2. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Tomislav Gregović 7-3 plasman na okružno  Biljana Tankosić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 1. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 pohvala  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 pohvala  Biljana Tankosić
       

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Aleksandar Gađanski 5-1 2. mesto  Jelena Radmanović
 Ana Filipov 7-1 2. mesto  Nina Čalija
 Nikola Stojanović 6-1 3. mesto  Danijela Đorđević
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA
       
Dajana Savić 8-2 2. mesto  Jelena Radmanović
Ena Munjas 8-1 3. mesto  Jelena Radmanović
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nebojša Malenić 4-1 2. mesto  Ljiljana Krstić Jovanov
Rastko Popović 4-3 2. mesto  Nataša Knežević
Branko Isakov 5-1 2. mesto  Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto  Milana Nikolin
Ana Filipov 7-1 2. mesto  Ilonka Žeravica
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Vesna Jovanović
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Rastko Popović 4-3 2. mesto Nataša Knežević
Nebojša Malenić 4-1 3. mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Branko Isakov 5-1 1. mesto Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto Milana Nikolin
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto Vesna Jovanović
       

ENGLESKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Maja Petkanić
Stefan Opruc 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Miroslav Nataroš 8-3 3. mesto  Maja Petkanić
Žarko Mažić 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Mateja Paskaš 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
       

ISTORIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Mila Bibin 6-1 1. mesto  Bojana Stojanović
Ana Filipov 7-1 1. mesto  Bojana Stojanović
       

BIOLOGIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Aleksa Mitrović 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Ivan Zvekić 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Stošić 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Anja Popov 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Mijatović 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Ema Švenderman 7-1 3. mesto Snežana Ćurčić
       

    GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nikita Jarić 7-1 1. mesto Snežana Đokić
Anamarija Ševo 7-1 3. mesto Snežana Đokić
Milica Radovanović 8-2 2. mesto Snežana Đokić
Jelena Rockov 8-2 3. mesto Snežana Đokić
       

HEMIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Anja Đorđić 7-2 2. mesto Olivera Backović
Nikola Kovačević 7-3 3. mesto Olivera Backović
       
 

FIZIČKO VASPITANJE


 OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
KOŠARKA   2. mesto  
       
Ekipa: 8-1 David Avramov  Nenad Milovančev  
8-1 Dejan Belić
8-1 Mihajlo Bajat
8-1 Marko Markov
8-1 Denis Petrović
8-1 Aleksandar Kiš
8-1 Nikola Raškov
8-2 Miloš Kljajić
8-2 Mateja Paskaš
8-3 Mario Kutlača
8-3 Stefan Mata Dan
8-3 Andrej Nikolić
7-3 Tomislav Gregović
7-1 Marko Matić
     
 GIMNASTIKA      
Ekipno      Mićo Zorić
Devojčice 1-4. razreda   3. mesto
Devojčice 5-6. razreda   3. mesto
Devojčice 7-8. razreda   2. mesto
Dečaci 7-8. razreda   1. mesto
     
Pojedinačno    
Miona Grujić 5-3 3. mesto
Damir Romanov 7-3 1. mesto
Zvekić Milan 7-3 2. mesto
Norbert Pap 7-2 3. mesto
       
MALI FUDBAL   3. mesto  
Ekipa:      
7-3 Stefan Bačko  
7-3 Branislav Ludoški  
7-3 Damir Filipović  
7-1 Danilo Kondić  
8-1 Nikola Raškov  
8-1 David Avramov  
8-1 Aleksandar Kiš  
8-3 Nikola Marković  
8-1 Aleksandar Radinović  
8-3 Vladimir Radojčić  
8-3 Petar Zubnar  
       

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO


TESLA INFO KUP OPŠTINSKO TAKMIČENJE
Ekipno:      
Boško Knežević 7-2 1. mesto Vladimir Stojšin
Luka Vekić 7-1
       

Takmičenja učenika 2019-20

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2019 / 2020.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
 Andrej Krišan  4-1

 2.mesto

 Biljana Bosić
 Sergej Petković  4-3  3.mesto  Nadica Maksimović
 Tadija Popov  5-2  1.mesto  Andrea Stojić
 Jovan Momirov  5-2  3.mesto  Andrea Stojić
 Ena Jovanović  5-2  pohvala  Andrea Stojić
 Tamara Ćurčić  5-1  2.mesto  Vesna Jovanović
 Filip Zarubica  5-1  3.mesto  Vesna Jovanović
 Mihajlo Čolak  5-1  pohvala  Vesna Jovanović
 Nemanja Đurđević  5-4  pohvala  Vesna Jovanović
 Tamara Berkesel  5-4  pohvala  Vesna Jovanović
 Milica Trifunjagić  6-2  3.mesto  Vesna Jovanović
 Miloš Bulić  6-2  3.mesto  Vesna Jovanović
 Ana Kovačević  6-2  pohvala  Vesna Jovanović
 Anđelija Lakatuš  8-1  pohvala  Stevan Dudić
 Teodora Jovanović  8-2  pohvala  Stevan Dudić


SRPSKI JEZIK


       
 Opštinsko takmičenje
       
       
       
       
       
       
       
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

ENGLESKI JEZIK


Opštinsko takmičenje

   
       
       
       
       
       

HEMIJA


Opštinsko takmičenje
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
       


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje

       
       
       


ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
       
       

TEHNIKA I TEHNOLOGIJA


       
       
       
       
       
       

FIZIČKO VASPITANJE


 Atletika - opštinsko takmičenje      
 Ognjen Popov  4-4  1.mesto  
 Petra Dimitrijević  4-2  1.mesto  
 Maja Mandić  8-1  1.mesto  
 Atletika - okružno takmičenje      
 Ognjen Popov  4-4  1.mesto  
 Petra Dimitrijević  4-2  1.mesto  
 Maja Mandić  8-1  1.mesto  
       
 Košarka opštinsko takmičenje - ekipa:      
 Predrag Gacin  8-2    
 Sava Grujić  7-2    
 Marko Miladinov  8-2    
 Boris Popov  8-2    
 Ivan Poturica  8-3    
 Ognjen Gerbeš  8-1    
 Filip Jokić  7-2    
 Vuk Latinović  6-1    
 Pavle Trifunjagić  8-2    
       
 Plivanje - okružno takmičenje      
 Đorđe Čarnić  4-2    
 Nemanje Todorović  1-1    
 Ognjen Kovačević  8-1    
       
       
KONKURSI

HUMANITARNA TRKA
 Petra Dimitrijević  4-2  3.mesto  
 Rastko Adamov  4-2  3.mesto  
 Milan Bulić  4-3  3.mesto  
       
NOĆ ISTRAŽIVAČA
       
 Nikola Petković  6-3  pohvala  
 Odeljenje  1-1  učešće u radionicama  
 Odeljenje   5-1  učešće u radionicama  
       
LIKOVNI KONKURS
 Staša Ristović  3-3  3.mesto  
 Teodor Nedeljković  1-2  3.mesto  
 Mateja Droca  1-2  4.mesto  
 Mateja Droca  1-2  nagrada  
 Lana Rašić  1-1  4.mesto  
 Vasil Kojadinović  1-3  nagrada  
 Sofija Šesto  4-4  nagrada  
       
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
       
       
       
       
 
       
       
       

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2016-17.

Potkategorije

Copyright JC-Zrenjanin, 2013