Radna akcija "Da se lakše diše"

Zahvaljujući odobrenom Projektu "Da se lakše diše"koji je kreirala nastavnica biologije Snežana Ćurčić, našu školu podržao je i nagradio roditelj Steva Kočalka donacijama za kupovinu sadnica za školski park.

U sredu, 20.marta 2019. godine u susret proleću, u školskom parku sprovedena je radna akcija prilikom koje je zasađeno 80 sadnica. U akciji su učestvovali učenici, članovi kolektiva, roditelji i prijatelji škole. Akcija je uspešno realizovana zahvaljujući pomoći, podršci i saradnji svih učesnika. Krenuli smo koracima naših prethodnika i dali doprinos za buduće generacije.

Od svih učenika i kolektiva škole se očekuje da čuvaju i neguju zasađene sadnice jer one oplemanjuju, ulepšavaju i čine zdravijim naše okruženje.